wiosenne rewolucje!

12.04.2016

wiosenne rewolucje!

Warsztaty dietetyczne, na których dowiesz się dużo istotnych rzeczy, które mają wpływ na Twoje zdrowie. Do dyspozycji konsultacja z dietetykiem, pomiar masy ciała (skład masy ciała: woda, ilość tłuszczu), najpyszniejsze przekąski przygotowane przez Zdrową Paczkę, dzięki którym przekonasz się, że z kaszy jaglanej można zrobić cuda, awokado + kakao to mus czekoladowy, a kisiel można zrobić z siemienia lnianego i jest lepszy od tego z torebki. Będzie też trochę informacji na temat oczyszczania organizmu z toksyn oraz kolonoterapii. Omówimy najczęstsze błędy przy odchudzaniu się oraz rozprawimy się z mitami na temat żywienia.

Warsztaty są dla wszystkich: chudych, małych, dużych, dla kobiet i mężczyzn oraz dla dzieci. Naszym celem jest przekonanie Was do zdrowego jedzenia i zarażenie was naszą pasją. Nasze ciało to wspaniała maszyna, której nie wolno głodzić, tylko kochać;)

Cena warsztatów to 35 zł za wszystko (konsultacje, pomiary masy ciała, jedzenie oraz napoje + nasze miniwykłady) konieczna rezerwacja i wpłata zaliczki lub całej kwoty, abyśmy mogli przygotować wystarczającą ilość jedzenia. Zapraszamy!